اطلاعات

تولید کننده‌ها

فراهم کننده‌ها

فید RSS

هیچ فید RSS اضافه نشده است

برند ها 8 برند وجود دارد

نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
 • استاد سیدی

  استاد هنرمند و نقاش بزرگ ایران در آب رنگ ، رنگ روغن ، سیاه قلم

 • استاد شکری

  استادهنرمند و نقاش آب رنگ ، سیاه قلم ، رنگ روغن می باشد .

 • سرکار خانم عبدالهی

  نقاش و هنرمندجوان - استادآب رنگ و سیاه قلم و رنگ روغن 

 • مرتضی کاتوزیان

   مرتضی کاتوزیان در 11 تیرماه 1322 در خانواده ای متوسط و هنر دوست در تهران به دنیا آمد. از کودکی عاشق نقاشی بود و تمام اوقات او بدون مربی صرف فراگیری این هنر می شد. در سال 1339 به طور حرفه ای به کار گرافیک و نقاشی روی آورد.
  او از پایه گزاران سندیکای گرافیست ها در سالهای قبل از انقلاب و 2 سال عضویت هیات مدیره آن بود

  به عنوان مثال نمایشگاه نقاشی هایش در موزه هنرهای معاصر تهران در سال 1368 طبق آمار رسمی 20 هزار بازدید کننده داشت. آخرین نمایشگاهی که با 94 اثر خود در خردادماه 1387 در مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آبادبرگزار کرد، روز چهارشنبه 29 خرداد ماه از طرف سازمان یونسکو به پاس فعالیتهای 50 ساله اش در زمینه نقاشی و 30 سال تعلیم مخلصانه به جوانان ایرانی طی مراسم با شکوهی مفتخر به دریافت لوح تقدیر این سازمان شد.

  در مدت 30 سال تدریس نقاشی از آتلیه کوچک او ده ها نقاش تقدیم جامعه هنری شد.برای معرفی و تشویق شاگردانش سه نمایشگاه جمعی برای آنان بر پا کرد و در یک نمایشگاه بهمراه آنان در موزه هنرهای معاصر تهران شرکت کرد. به همت او در سال 1384 کتابی از نقاشی های هنرجویانش چاپ و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

 • گالری استاد محمود فرشچیان

  استاد محمودفرشچیان هنرمند و مینیاتوریست بزرگ ایران

  استاد محمود فرشچیان در سال 1308هجری شمسی در شهر هنر پرور اصفهان بدنیا آمد.محیط سرشار از ذوق و هنر اصفهان او را به شوق آور تا به نقاشی رو آورشود.او در هنرستان هنرهای زیبای اصفهان از محضر استادانی چون حاج میرزاآقاامامی و عیسی بهادری تعلیم گرفت.سپس مطالعه و جستجو و کار را برای ادامه ی  هنر خویش آغاز کرد تا آنجا که توانست نقاشی ایرانی(مینیاتو)را در آ...

 • گالری استادحسین بهزاد

  استاد حسین بهزاد فرزند فضل الله اصفهانی در سال 1273 شمسی متولد شد.پدرش فضل الله اصفهانی قلمدان ساز و نقاش آبرنگ بسیار ماهر و زبردستی بود.
  حسین بهزاد از سن هفت سالگی و به امر پدر در کارگاه قلمدان سازی ملا علی قلمدان ساز به کار مشغول شد.پدرش فضل الله اصفهانی قلمدان ساز و نقاش آبرنگ بسیار ماهر و زبردستی بود.

  او به ویژه آثار کمال الدین بهزاد و رضا عباسی از مینیاتوریست های صاحب نام و درجه اول دوران صفویه را با استادی تمامکپیه می کرد.

  حسین بهزاد برای مطالعه در آثار نقاشی جدید و قدیم هنرمندان اروپایی، بارها از اروپا دیدن کرد و آثار و مینیاتورهای او در چندین نمایشگاه هنری ایران، اروپا و آمریکا به نمایش گذاشته شد و با استقبال فراوان روبرو شد. استاد حسین بهزاد نقاش و مینیاتوریست نام آور کشور در 21 مهر 1347 درگذشت

 • گالری استادکمال الملک

  کمال الملک یامحمد غفاری در تهران زاده شد ولی سال‌های کودکی خود را در کاشان گذراند. در نوجوانی به تهران رفت و در مدرسه دارالفنون زیر نظر علی اکبر خان مزین الدوله آغاز به هنرآموزی کرد.ناصرالدین شاه به هنگام بازدید از این مدرسه کار او را پسندید و وی را به دربار فراخواند. دیری نگذشت که شاه به او لقب «نقاش باشی و پیشخدمت حضور همایونی»داد. (۱۲۶۱ ش) فعالیت مستمر او در مقام نقاش دربار و معلم شاه بسیار مقبول افتاد و از این رو لقب «کمال الملک» گرفت.

 • گالری فروشگاهی

  جهت بازدید تابلوهای نقاشی معروفترین هنرمندان دنیا و معاصر 

نمایش 1 - 8 از 8 آیتم